• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Учбово-виробниче автогосподарство Київського району м. Харкова - державний комунальний заклад.

Як самостійний навчальний заклад системи загальної освіти УВАГ функціонує з серпня 1990 року. Він заснований шляхом реорганізації міжшкільного навчально-виробничого комбінату Київського району.

В системі загальної середньої освіти випускники вважаються успішними, якщо вони володіють великою сумою предметних знань.

МНВК орієнтовані на соціальну адаптацію дітей.

УВАГ – це навчальний заклад, який здійснює трудову , профільну, початкову професійну , підприємницьку підготовку учнівської молоді. Забезпечує задоволення освітніх запитів з профільного і професійного навчання та адаптацію молоді в умовах ринкової економіки поряд з отриманням загальноосвітньої підготовки в закладах освіти.

Система профільної підготовки в УВАГ орієнтована на задоволення освітніх запитів різних категорій учнів і передбачає:

- спільну роботу з установами вищої та середньої професійної освіти;

- установами та організаціями міста.

УВАГ тісно співпрацює з Харківськім національним автомобільно - дорожнім університетом (Кафедра «Ремонту автомобілів», кафедра «Експлуатації автотранспорту») і надає можливість проходження виробничої практики нашим учням та працевлаштування випускників ХНАДУ за спеціальністю «викладач автосправи».

Складовою створення системи соціальної підтримки школярів через професійну підготовку є:

- спільна робота з центром зайнятості з питань профорієнтації;

- проведення конкурсів ЮІР спільно із співробітниками ДАІ, що має мету підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Навчальний заклад має один основний напрям своєї діяльності – це підготовка водіїв транспортних засобів категорії «ВС» (водії вантажних та легкових автомобілів) і категорій «А,А1» (водії скутерів та мотоциклів).

Ця діяльність закладу ліцензована в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Цього року заклад пройшов акредитацію в Департаменті ДАІ України.

У 2018/2019 навчальному році на базі УВАГ проходить професійну підготовку 10 груп. В них навчаються 230 учнів.

Для реалізації функції профільного навчання УВАГ має відповідну матеріальну базу та кадрові ресурси.

Матеріально-технічне забезпечення УВАГ дозволяє виконувати навчальні програми в повному обсязі. Учбово-виробниче автогосподарство має: спеціально обладнані навчальні кабінети (будови автомобіля, практичних занять з будови автомобіля, правил дорожнього руху і безпеки руху, кабінет з комп’ютерної підготовки ПДР, а також комп’ютерний клас програмування і машинопису), 6 вантажних автомобілів (ГАЗ 3307, ГАЗ 53, ГАЗ 52), 6 легкових автомобілів (ГАЗ 24, ІЖ , ЗАЗ, Ланос, Рено).

Матеріальна база закладу відповідає умовам підготовки згідно ліцензії і включає в себе:

- клас ПДР і ОБДР;

- клас УА та Охорони праці;

- лабораторію з практичних робіт з обслуговування автомобіля;

- рухомий склад, що налічує:

6 вантажних автомобілів, серед яких ГАЗ-3307, ГАЗ-53, ГАЗ-52; 6 легкових автомобілів , серед яких ГАЗ-24, Таврія, Daewoo Lanos , Dacia Logan, а також мотоцикл та скутер.

Кадрові ресурси представлені інженерно-педагогічними працівниками та спеціалістами різних професійних сфер діяльності, що пройшли навчання і підвищення кваліфікації з проблем профільного навчання та мають позитивні результати роботи.

Педагогічний колектив автогосподарства складається з 3 вчителів та 5 майстрів виробничого навчання. Всі педагогічні працівники мають відповідну фахову підготовку, великий стаж роботи та досвід в галузі професійної підготовки учнів.

Колективом УВАГ проводиться спільна робота з ДАІ та школами району з питань профілактики безпеки дорожнього руху, підготовка та проведення районних змагань ЮІР.

Робота УВАГ спрямована на реалізацію державної політики у галузі освіти щодо впровадження профільного навчання у старшій школі, зокрема його технологічного напряму.

Проблема, над якою працює УВАГ: "Виховання молоді, адаптованної до ринкової економіки".

Педагогічний колектив у своїй роботі використовує сучасні методики та технології викладання із застосуванням комп’ютерної техніки, відеофільмів, слайдів та ін.

Регулярно оновлюються методичні та навчальні посібники у відповідності до змін нормативів та вимог.

Колектив УВАГ відрізняється мобільністю, сучасним економічним, проектним мисленням, високим рівнем корпоративної культури та позитивним психологічним мікрокліматом.

Кiлькiсть переглядiв: 125